Sugjerimet do të shfaqen pasi të kesh shkruar të dhënat e kërkimit. Përdor shigjetat lart e poshtë për t'i shqyrtuar. Shtyp "enter" për të zgjedhur. Nëse përzgjedhja është një frazë, kjo frazë do të dërgohet për kërkim. Nëse sugjerimi është një link, shfletuesi do të shkojë në atë faqe.

Sugjerime për kërkimin

Si të kërkosh

  • Si të veproj

    Të kërkosh vendqëndrime

    Përdor filtra, kontrollo hartat dhe lexo përshkrimet e ambienteve për të ngushtuar mundësinë e përzgjedhjes së një ambienti të përshtatshëm …
  • Si të veproj

    Përdorimi i filtrave të kërkimit

    Nga zgjedhja e shërbimeve apo e buxhetit, filtrat e kërkimit të Airbnb janë çelësi për të gjetur një vendqëndrim të shkëlqyer.
  • Si të veproj

    Mënyra fleksibël për të kërkuar

    Vizitorët mund të zbulojnë mënyra më fleksibël për të udhëtuar duke përdorur Kategoritë, duke shfletuar miliona banesa që nuk e dinin se ekz…
  • Si të veproj

    Kërko rregullore më fleksibël anulimi

    Tani mund të gjesh listime me rregullore më fleksibël anulimi duke përdorur filtrin e kërkimit. Mund të kërkosh listime që ofrojnë rimbursim…
  • Si të veproj

    Kërko sipas lagjes, pikës së referimit ose adresës

    Mund të kërkosh sipas lagjes, pikës së referimit e të tjera, duke e shkruar atë në fushën "Vendndodhja" ose duke përdorur hartën.
  • Si të veproj

    Kërko ambiente me kushte lehtësuese

    Përdor filtra për të zgjedhur veçoritë që të duhen. Si gjithmonë, mund të kontaktosh drejtpërdrejt me pritësin për t'i bërë pyetje.

Çfarë janë listimet?

Si të ruash të preferuarat