filtrat

Search results23 përvoja

4 orë
Gatuaj në një fermë organike të Toskanës!
Nga $103 për person
4 orë
Klasë praktike në shtëpinë e fermës Lucca
Nga $118 për person
2,5 orë
FERMË TOSKANE NË TAVOLINË
Nga $41 për person
2,5 orë
Aventurë me ushqime në Lucca
Nga $74 për person
2 orë
Mëso italian+pi një kafe me një vendas
Nga $65 për person
4 orë
Shijo një kurs të vërtetë gatimi në Toskanë
Nga $97 për person
4 orë
Shëtitje me vaj ulliri në një fermë toskane
Nga $64 për person
3 orë
Kurs për makarona dhe Tiramisu në Pisa
Nga $139 për person
3,5 orë
Pesë ndalesa të plota për drekë me tematikë ushqimin në Lucca
Nga $86 për person
2,5 orë
Lasagne cantuccini dhe verë
Nga $33 për person
3,5 orë
Drekë itinerare në disa restorante me një vendas në Pisa
Nga $86 për person
1 orë
Degustim vere dhe ushqimi toskan
Nga $52 për person
3 orë
Kurs për makarona dhe Tiramisu në Lucca
Nga $139 për person
2 orë
Degustim dhe gatim vere Lucca
Nga $49 për person
8 orë
Shëtitje dhe drekë me tematikë verën Chianti Classico - Dy kantina vere
Nga $313 për person
3 orë
Një shëtitje në Monte Pisano
$69 për person, nga çmimi origjinal $87
3,5 orë
Zhytu në ushqimin Lucca në shtëpinë e Doni
$52 për person, nga çmimi origjinal $65
1,5 orë
Shëtitje në kantinën e verës Lucca me degustim
Nga $42 për person
3 orë
Klasa e gatimit Carbonara në Piza
Nga $88 për person
3 orë
Shijo Pisa-n përmes një kuzhinieri privat
Nga $72 për person