Cozy Traditional Guest House

Ambient i plotë (apartament me shërbime hotelerie). Pritësi: AnnA

  1. 3 vizitorë
  2. 1 dhomë gjumi
  3. 2 krevate
  4. 1 banjë
Miqtë e vegjël leshatorë janë të mirëpritur
Merri me vete kafshët e tua shtëpiake gjatë qëndrimit.
Pritës me përvojë
AnnA ka 29 recensione për ambiente të tjera.

AirCover

Çdo prenotim përfshin mbrojtje falas nga anulimet e pritësit, pasaktësitë e listimit dhe probleme të tjera, si probleme me regjistrimin.
Disa informacione janë përkthyer automatikisht.
It's a house uphill, but only 5' walk to the center of the village. The beach for swimming is 5 minutes by car, or 15' walking. The apartment is good for couples, solo adventurers, and families with 1 child

Ένας χαρακτηριστικός παραδοσιακός χώρος εξοπλισμένος με όλες τις απαραίτητες οικοσυσκευές.
Πολύ κοντά στο κέντρο του Μαρμαρά σε αρκετά ήσυχο σημείο. Φωτεινό διαμέρισμα, εντελώς αυτόνομο με δικό του μπάνιο και δική του κουζίνα, με ιδιαίτερη έμφαση στην καθαριότητα και στην Ελληνική φιλοξενία.

Ambienti
It's an apartment specie and clean, prim and natty. (Total 26s.m.)
As you can see on the pictures there is a semi 1st floor at the house, and that's where the apartment is.
One bedroom with a double bed and a couch that can be also a single bed.
Please notice that there is also available a baby bed for little children that can be placed into the apartment after your request.
In the Kitchen room: there are two kitchen stoves, one small and one bigger, if you want to make breakfast, coffee, or a small meal. No oven. Of course there is a fridge.
And a fan in the room to keep you cool during hot summer days.
Also NEW installation of a/c provided this year.

Είναι ένα διαμέρισμα ανετο και καθαρό, αυθεντικό και όμορφο. (Συνολικά 26τ.μ.)
Όπως μπορείτε να δείτε στις φωτογραφίες υπάρχει ένας ημι-1ος όροφος στο σπίτι, και εκεί είναι το διαμέρισμα.
Ένα υπνοδωμάτιο με διπλό κρεβάτι και εναν καναπέ που μπορεί να είναι και μονό κρεβάτι.
Παρακαλείστε να σημειώσετε ότι υπάρχει επίσης διαθέσιμο βρεφικό κρεβάτι για μικρά παιδιά που μπορεί να τοποθετηθεί στο διαμέρισμα μετά από αίτημά σας.
Ο χωρος της κουζινας: Διαθέτει δύο εστίες κουζίνας, μία μικρή και μία μεγαλύτερη, αν θέλετε να φτιάξετε πρωινό, καφέ ή ένα μικρό γεύμα. Χωρίς φούρνο. Φυσικά υπάρχει ψυγείο.
Και ένας ανεμιστήρας στο δωμάτιο για να σας κρατά δροσερούς τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού.
Παρέχεται από φέτος και ΝΕΑ εγκατάσταση κλιματισμού

Ku do të flesh

Dhomë gjumi
1 krevat dopio, 1 divan-krevat

Çfarë ofron ky ambient

Kuzhinë
Wi-Fi
Hapësirë e dedikuar pune
Parkim falas në rrugë
Lejohen kafshët shtëpiake
TV
Ajër i kondicionuar
Veranda ose ballkoni: Private
I padisponueshëm: Alarm monoksidi karboni
I padisponueshëm: Alarm tymi

Zgjidh datën e regjistrimit

Shto datat e udhëtimit për të marrë çmimin e saktë

2 recensione

Ku do të jesh

Neos Marmaras, Greqi

Please keep in mind that it is not a beach house. It's closer to the mountain, but not far from the beach and everything.
5 minutes walk to the center.
15-20 minutes walk to the beach (5' by car)

Παρακαλούμε να λάβετε υπόψη σας ότι δεν είναι παραθαλάσσιο σπίτι. Είναι πιο κοντά στο βουνό, αλλά όχι μακριά από την παραλία και τα μαγαζιά.
5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο.
15-20 λεπτά με τα πόδια από την παραλία (5' με το αυτοκίνητο)

Ofrohet nga pritësi AnnA

  1. U bë anëtar në janar 2015
  • 31 recensione
Γεια σας και χαρά σας!
Είμαι η Άννα και χαίρομαι πάντα να έχω φίλους και γνωστούς στο σπίτι μου! Από μικρό παιδί αλλά και ως φοιτήτρια, μα και αργότερα μέχρι και σήμερα, πάντα μου άρεσε να φιλοξενώ κόσμο στο σπίτι μου κι έτσι διαρκώς ήταν ανοιχτό για όλους! Ειδικά για ανθρώπους από το εξωτερικό, καθώς μου αρέσει να γνωρίζω νέους πολιτισμούς, κουλτούρες και να ζω κάθε καινούρια γνωριμία/εμπειρία σαν κάτι μοναδικό.
Έχω κι ένα μικρό σκυλάκι, τη Φρίντα, ένα τρισχαριτωμένο και κοινωνικότατο Γιορκσάηρ. Συνήθως οι δυό μας πάμε πακέτο, αλλά για όσους έχουν θέμα με τα ζώα πάντα υπάρχει λύση ώστε να μη χρειαστεί απαραίτητα να συνυπάρξουν στον ίδιο χώρο.
Μιλάω Αγγλικά, αγαπώ τη φύση, έχω καλλιτεχνικές ανησυχίες, μ' αρέσει να δημιουργώ, να χορεύω, και λατρεύω τα ταξίδια!
Ανυπομονώ να σας γνωρίσω !

Hello there to all of you!
I'm Anna and I am always glad to have friends in my house! Since I was a small child and as a student, but later and up to this day, I always liked to accommodate people in my home, so constantly it was open for everyone! Especially for people from abroad, as I like to know new cultures and live every new acquaintance / experience as something unique.
I also have a small dog, Frida, a very cute and socialized Yorkshire. Usually the two of us go as a pack, but for those who have issue with the animals I always have a solution that does not necessarily need to coexist in the same space.
I speak English, I love nature, I love art, I like to create, to dance, and I love traveling!
Can't wait to meet you all!
Γεια σας και χαρά σας!
Είμαι η Άννα και χαίρομαι πάντα να έχω φίλους και γνωστούς στο σπίτι μου! Από μικρό παιδί αλλά και ως φοιτήτρια, μα και αργότερα μέχρι και σήμερα, πάντ…
  • Numri i rregullores: 00001216885
  • Gjuha: English
  • Niveli i gatishmërisë: 100%
  • Koha e përgjigjes: brenda një ore
Për të mbrojtur pagesën tënde, mos transfero para dhe mos komuniko asnjëherë jashtë faqes së internetit ose aplikacionit të Airbnb.

Gjëra që duhen ditur

Rregullat e shtëpisë

Regjistrimi: 3:00 e pasdites - 11:00 e pasdites
Çregjistrimi: 11:00 e paradites
Lejohen kafshët shtëpiake

Shëndeti dhe siguria

Aplikohen praktikat e sigurisë së Airbnb për COVID-19
Nuk ka alarm monoksidi karboni
Nuk ka alarm tymi

Rregullorja e anulimit